W jaki sposób wybrać stylowe ubranie do biura?

bluzka damska z kołnierzykiem
Panie pracujące w biurze muszą przestrzegać pewnych zasad dotyczących ubioru. Nie mogą pozwolić sobie na luźne sukienki lub zbyt krótkie spódniczki, ponieważ muszą pracować z klientami albo partnerami biznesowymi i zawsze prezentować się stylowo.

kobieta
Autor: Vladimir Yaitskiy
Źródło: http://www.flickr.com

Nasz wygląd ma mocno wpływa na kontakty z ludźmi, własnym ubiorem natomiast można zaznaczyć respekt dla drugiego człowieka.

Mamy dla Ciebie interesujący artykuł (http://bestcar-chorzow.pl/) – tam znajdziesz masę interesujących artykułów oraz wątków. Nie ociągaj się tylko loguj się!

Jak w związku z tym wybrać najlepsze stylizacje do biura? U kobiet za każdym razem sprawdzają się żakiety, które można nałożyć zarówno do spodni, jak też do spódniczki. Muszą być dopasowane kolorystycznie i pod względem materiału, aby stanowiły spójną całość. Najlepsze są delikatne kolory, które nie zwracają uwagi – z apaszką za to bądź z obuwiem możemy trochę zaszaleć, aby lepiej się poczuć i mieć dobre samopoczucie na co dzień. Kobiety często zakładają sukienki, przy czym należy pamiętać, by nie miały za głębokiego dekoltu oraz nie odkrywały ramion. Latem, by nie czuć ciepła, wystarczy wybrać sukienkę z lekkiego, cienkiego materiału, a rękawek na pewno nie będzie nam zawadzać. Jeżeli chodzi o bluzki damskie, do każdej stylizacji sprawdzą się bluzki z kołnierzykiem.

kobieta
Autor: Benjamin Linh VU
Źródło: http://www.flickr.com

Są niezwykle stylowe oraz pasują nawet na poważne spotkanie biznesowe w restauracji. Wybierajmy bluzki z materiałów, które się nie zagniatają, aby zawsze wyglądać dobrze. Jeżeli nakładamy zwyczajną bluzkę, ostatnio bardzo popularne są dopinane kołnierzyki. Można wybrać je w zupełnie innym kolorze niż kolor bluzki, aby zarazem pełniły rolę ozdoby. Wtedy dobrze jest już zrezygnować z dużego naszyjnika, gdyż taki kołnierzyk zupełnie wystarczy.

Na koniec trzeba jeszcze napisać o długości spódnic oraz sukienek – najbardziej wymagana jest długość do kolan, a poza tym zawsze powinno się nakładać rajstopy bądź pończochy, niezależnie od pogody. Poza doborem konkretnych części garderoby istotne jest również, by ubranie zawsze wyglądało schludnie, a więc było czyste i porządnie wyprasowane. Nie można też zapominać o dodatkach, np. o delikatnej biżuterii i eleganckim makijażu.

Zainteresowały Cię informacje kostium mikołaja podane w tym wpisie? Niezwykle miło zatem będzie nam podzielić się z Tobą nowymi notkami. Czekamy na opinię!

Włosy powinny być gładko zaczesane albo upięte, a manicure – staranny. Takie niewielkie szczegóły mają niewątpliwy wpływ na cały wygląd, wiec na nie również dobrze jest zwrócić uwagę, by ładnie wyglądać i dobrze się czuć.