Ciuchy plus size

Gdy na wadze zauważamy sporo kilo pojawia się kłopot z wyborem ubrań. Ale kłopot ten najczęściej jest w naszej głowie. To nie jest tak, że nie robi się ciuchów dla osób mających rozmiar 40 i większy, to raczej jest tak, że jest nam głupio powiedzieć o tym, że potrzebujemy tak duży rozmiar. A rzeczywistość jest taka, że ubrania są od małych do dość wielkich.

Kolekcja ubrań Fall for Sea-Green

Autor: Mohito
Źródło: Mohito
Ostatnio moda dla puszystych zaczęła się niesamowicie prężnie rozwijać. Można, więc zobaczyć w galeriach handlowych identyczne sweterki dla osób noszących rozmiar 38 i osób, które mają rozmiar 42. Moda dla osób z nadwyżką kilogramów jest całkiem normalna. Chociaż trzeba przyznać, że projektanci muszą robić wyjątkowe fasony dla ubrań o większych rozmiarach, by w jakiś sposób wysmuklały one sylwetkę. To najlepszy pomysł, by wizualnie polepszyć figurę puszystej osoby, żeby i ona sama dobrze czuła się w wybranym przez siebie stroju. Nie zapominajmy o tym, że połowa sukcesu to dobry nastrój konkretnej osoby – więcej tutaj (sprawdź interesującą ofertę w witrynie).

Na zimniejszy czas
W czasie całego roku zmienna jest nie jedynie pogoda, ale zmienna jest również moda, którą można zobaczyć na ulicy. Pory roku prowadzą do tego, że kupujemy nowe odzienie. Na jesień zima 2014 projektanci dają nam bardzo duży wybór. Nie chodzi tylko o fason, ale też o kolor. Jesień i zima obecnego roku mają być pełne barw. Właściwą bazą staną się wszystkie odcienie brązu od beżu po ciemny brąz, ale dobrze do tego wybrać jakiś fajny kolorowy dodatek. Moda dla kobiet i mężczyzn w każdym rozmiarze jesienią i zimą nas zaskoczy. W dodatku moda dla osób z nadwagą, jest wypełniona fajnymi dodatkami – kliknij tu.

Warto, więc nie zakrywać nadmiaru kilogramów pod za dużymi ciuchami, bo w ten sposób jedynie dodajemy sobie jeszcze parę dodatkowych kilogramów. Dobrze dobrana odzież dla osoby puszystej doprowadzi do tego, że w miarę możliwości niedoskonałości zostaną zatuszowane. Powinniśmy korzystać z opcji, jakie daje dzisiejsza moda. Dodatkowo jesienią i zimą nie musimy tak jak latem pokazywać tak dużo ciała, a to dobre dla osób, które kupują duże ubrania. Warto również pamiętać, że kupno niewielkich ubrań tylko uwypukli nasze niedoskonałości – fajny poradnik.

(sprawdź pełną ofertę w witrynie)