ozdabianie różnych części ciała

Kolczyki
Istnieje grupa osób, która uwielbia zdobić różne części ciała. Popularne stało się tatuowanie, przebijanie skóry, czyli piercing. Piercing nie ogranicza się jedynie do typowych przebić uszu, a polega szczególnie na praktykowaniu przebić w osobliwych punktach ciała, w nosie, brwi, sutkach, okolicach ust, w pępku, a również w narządach płciowych. Wykonanie piercingu ciała trwa z reguły parę minut. Na ów zabieg składa się przekłucie skóry, także założenie kolczyka. W przekłute lokalizacje wprowadza się kolczyki wykonane zazwyczaj z tytanu. Kolczyki z takich tworzyw jak stal chirurgiczna, plastik, kość, drzewo, szkło, koral, srebro powinno się zakładać dopiero po pełnym wygojeniu przekłutego punktu.

Nadzwyczaj ważne są surowce z jakiego stworzono kolczyki do nosa. Odpowiednia pielęgnacja po przekłuciu i przez pełny okres gojenia gwarantują bezpieczeństwo.

Jeśli ciekawi Cię omawiany artykuł i masz chęć zgłębić więcej na ten temat, to niewątpliwie oryginalny serwis okaże się tu niezwykle pomocny.

Należy pamiętać, że tylko kolczyk, jakie są poddane procesowi sterylizacji winny być nakładane na przebicie. Coraz większą sławą cieszą się tunele, jakie rozciągają płatki uszne czasami do średnicy kilkudziesięciu centymetrów. Okres gojenia rany powiązanej z założeniem piercingu uzależniony jest czystości, pielęgnacji, lokalizacji przekłuwania, czy tworzywa z którego wykonany jest kolczyk (czytaj dalej).

zbliżenie - moda
Autor: Ramón Portellano
Źródło: http://www.flickr.com

Niektóre zdobienia określone są wyłącznie dla dziewczyn. Łańcuszki na brzuch zdołają być ozdobą na na plaży, bądź basenie, świetnie wygląda w połączeniu z bikini. Owego typu biżuteria – naszyjnik srebrny damski jest także odpowiednim pomysłem dla dziewczyn, które zawodowo zajmują się tańcem brzucha, gdyż łańcuszek fajnie uwydatnia talię. Istnieje również opcja zamówienia łańcuszka osobistego projektu. Taką biżuterię można też zamówić przez internet.

Możemy również dostosować akcesoria takie jak małe wisiorki ulokowane przy połączeniu. Przy zakupie takiego gatunku biżuterii powinno się zwrócić szczególną uwagę na parę detali. Przede wszystkim na skręcenie i naturalnie na długość. W naszym klimacie nie ma wielu okazji do pokazywania takiej ozdoby ze względu na okoliczności atmosferyczne. Jednakże warto zakładać go choćby okazjonalnie (więcej na tej stronie)