Marka Desigual stawia na żywe kolory oraz ciekawe wzory, sukienki tej firmy z łatwością wyróżniają się na ulicy

Desigual to wyjątkowo popularna firma z Hiszpanii, która od kilku lat podbija krajowy rynek. Produkty Desigual przeznaczone są dla osób, które tryskają pozytywną energią i lubią aktywne spędzanie czasu. W ofercie salonów znajdziemy odzież dla kobiet i mężczyzn oraz rozmaite akcesoria.

malowidło - kobiety

Autor: Jan Kraus
Źródło: http://www.flickr.com

Sprzedawane w sklepach desigual sukienki odznaczają się mnogością kolorów oraz wzorów. Produkty tej marki ani trochę nie są minimalistyczne. Projektanci wybierają żywe barwy oraz kwiatowe motywy. Jeśli zatem intrygują nas produkty pozwalające bardziej się wyrazić, to na 100% znajdziemy tutaj coś dla siebie. Sprzedawane w salonach desigual torebki nie są jedynie praktyczne, ale także fantastycznie barwne. Na dworze z pewnością będą się wyróżniały. Jedną z głównych wartości, jakie wyznają twórcy Desigual, jest zestawianie ze sobą rozmaitych barw na całkowicie zadziwiające sposoby. Prawdopodobnie żadna inna marka nie jest tak odważna, jeżeli chodzi o podejście do barw.

Dzisiaj lwia część ludzi przez ubrania wyraża swoją osobowość oraz nastrój, w jakim akurat się znajdują. Zakładając tworzone przez markę Desigual sukienki dobitnie komunikujemy, iż jesteśmy pełni życia i mamy pozytywne nastawienie do otaczającego nas świata. Gdy już znajdziemy najlepiej dopasowaną kreację, dobrze będzie zaopatrzyć się w ciekawe akcesoria. Dostępne w sklepach Desigual torebki będą znakomite na wszelkie okazje – da się je nosić do pracy oraz na spotkania z przyjaciółmi. W dodatku marka oferuje również piękne spódnice, modne jeansy czy ubrania sportowe oraz bikini. Takie ubrania sprawią, iż na pewno będziemy wyróżniać się w tłumie.

Desigual często pracuje ze sławnymi designerami, by projektować swoje intrygujące kolekcje. Kilka lat temu firma podpisała umowę z uznanym Cirque du Soleil – rezultatem tego była unikalna kolekcja 60 produktów inspirowanych tajemniczą atmosferą tego cyrku. Co rok Desigual wystawia w swoich salonach ponad 1000 oryginalnych modeli odzieży i akcesoriów.

Kliknij tutaj, by sprawdzić, co podobny serwis udostępnił (https://www.vitrintec.pl/pl/kontakt/) na opisywany temat. To z pewnością także Cię zainteresuje.

br>
Ten serwis www (http://www.dobra-perspektywa.com/) zawiera zbliżone dane na omawiany wątek. Koniecznie zbadaj to teraz, gdyż zdobyte informacje całkowicie Cię wciągną.

Sklepy marki zlokalizowane są w ponad pięćdziesięciu państwach na całym świecie, a centrala mieści się w Barcelonie.