Kolczyki oraz innego typu biżuteria do piercingu. Jakiego typu biżuterię kupować, by nasze przekłucie doskonale się prezentowało i szybko goiło?

W ostatnich czasach piercing stał się coraz bardziej popularny. Nie tylko młodzi ludzie chętnie przekłuwają uszy albo wykonują kolczyki w innych częściach ciała. Poprawie zrobiony piercing może stanowić piękną ozdobę naszego ciała, szczególnie kiedy towarzyszy mu dobrze dobrany kolczyk.

Czy posiadamy we własnym zbiorze kolczyki kulki ((źródło))? W jaki sposób wyglądają kolczyki kulki?

Kolczyki

Autor: Nan Palmero
Źródło: http://www.flickr.com

Kiedy jakaś kobieta nie uwielbia zakładać dużych kolczyków, lub nie ma szansy takich zakładać, bo może nimi zawadzić o coś w robocie i robić sobie krzywdę, to z pewnością powinna zobaczyć jak wyglądają kolczyki kulki. Będą one niewielkie, występują w różnych tonacjach, a do tego jeszcze mogą okazać się całkowicie zrobione z jednego materiału, lub być wypełnione kolorowym szkiełkiem, więc będziemy mieli szansę je świetnie dobrać do każdego stroju jaki na siebie założymy.

Niezwykle istotne są półprodukty z którego stworzono kolczyki do nosa (sporo więcej przeczytasz pod tym adresem).

Czyżbyś miał ochotę na więcej wpisów na powyższy temat? Zapraszamy zatem do nowej witryny – po prostu naciśnij tu i przejdź do naszego portalu.

Należyta pielęgnacja po przekłuciu i przez cały czas gojenia gwarantują bezpieczeństwo. Trzeba mieć na uwadze, że tylko kolczyk, które są poddane procesowi sterylizacji mogą być zakładane na przekłucie. Coraz wyższą popularnością cieszą się tunele, które rozciągają płatki uszne nieraz do wielkości kilkudziesięciu centymetrów. Czas gojenia rany związanej z założeniem piercingu uzależniony jest czystości, pielęgnowania, punktu przekłuwania, czy materiału z jakiego wykonany jest kolczyk.

Kolczyki (https://e-sentiell.com/pol_m_Bizuteria-Srebrna_Bizuteria-dla-dzieci_Kolczyki-466.html) do nosa mają różne kształty. Jakie kolczyki do nosa nam się spodobają?
Najczęściej spotykane będą kolczyki w uszach, jednak nierzadko u młodych kobiet mamy szansę je zauważyć też w nosie. To znaczy, że wówczas będzie trzeba kupić specjalne kolczyki do nosa, które mają różnorakie kształty, wielkości oraz są odpowiednio zakręcone, tak by każdy kto je zakłada posiadał gwarancję, że taki kolczyk się nie zsunie oraz nie będzie zagubiony.

Na pewno każda pani odnajdzie dla siebie atrakcyjny model biżuterii, mając na uwadze, aby dostosować go do pozostałych elementów garderoby. Najlepiej postawić na zamówienie bransoletki drogą internetową, aby zyskać pewność, że kupujemy biżuterię po możliwie najbardziej atrakcyjnej cenie na rynku.