Jak dopasować biżuterię, by wyglądać fantastycznie? O czym trzeba pamiętać?

Biżuteria to wyznacznik kobiecości. Nadaje szyku, klasy, uwydatnia urodę każdej z pań. Na pewno każda z pań przegląda sieć internetową w poszukiwaniu biżuterii wpisującej się w indywidualne wymagania i wytyczne.

Bransoletka

Autor: 38PR
Źródło: 38PR

Jedyne, co trzeba zrobić to wstukać wyrażenia typu „bransoletki z kamieni” czy „biżuteria sklep internetowy” Musimy rozpocząć od tego, że dobierając biżuterię nie wolno przesadzać. Często zastosowanie zbyt wielu komponentów błyskotek da efekt odwrotny do zamierzonego. Minimalizm i prostota to niemal zawsze klucz do sukcesu. Inna reguła brzmi, że nie powinno się zestawiać ze sobą błyskotek srebrnych ze złotymi. Ze złotem można zdecydowanie łączyć bransoletki z kamieni. Koniecznie powinno się mieć na względzie, że nie każdy dodatek będzie właściwy na daną okazję.

Na formalnym spotkaniu, w pracy lepiej sprawdzą się klasyczne modele. Jeśli natomiast wybieramy się na randkę czy na dyskotekę, swobodnie możemy wybrać coś bardziej oryginalnego. Kolczyki są w stanie podkreślić nasze oczy.

Jeśli przedstawiana tematyka jest warta Twojej uwagi, wejdź koniecznie tu – ta oferta (http://www.pozycjonowanie-wizerunkowe.pl/) na pewno także Cię bardzo zaciekawi.

Wypada pamiętać, że błyskotki w kolorze zielonym podkreślą oczy piwne, fiolet doskonale będzie się komponował z tęczówkami niebieskimi, a brąz współgra z zielonymi tęczówkami.

Kupując kolczyki wypada jest dopasować je do kształtu twarzy. Jeśli nasza twarz jest kwadratowa, poleca się wybrać długie, wiszące błyskotki. Niewielkie kolczyki sprawdzą się u pań o pociągłej twarzy. Ogólnie pamiętajmy, że kształt kolczyka powinien być przeciwieństwem kształtu twarzy. Dobór biżuterii powinna take determinować nasza sylwetka. Panie, które wyróżniają się bardziej krągłymi kształtami raczej powinny decydować się na długie korale czy grubsze łańcuszki. Kobiety o drobnej budowie świetnie będą prezentować się z krótszymi naszyjnikami, cieńszymi łańcuszkami. Wreszcie biżuteria musi współgrać ze strojem.

Jeśli wybieramy prostą, klasyczną sukienkę, przykładowo małą czarną, możemy śmiało pozwolić sobie na odważne, wyraziste dodatki. Jeśli jednak pragniemy włożyć kreację, która sama w sobie jest błyszcząca i zdecydowanie przyciąga wzrok, lepiej wybrać dodatki bardziej stonowane.

Czy odnosisz wrażenie, że napisany przez nas wpis jest nieschematyczny? Jeśli tak, to dodatkowo zgłąb również zamieszczony tu (https://sklepmardrew.pl/4161-lahti-pro-kurtka-softshell-z-kapturem-5903755038654.html) inny tego typu materiał.

Ciekawą biżuterię zakupić można w Internecie, wystarczy w wyszukiwarkę wpisać sformułowanie „biżuteria sklep internetowy”.