Czym będą się różnić panowie od kobiet jeśli chodzić będzie o zawartość szafki na buty

obuwie - rzut
Spoglądając na szafę typowego mężczyzny i kobiety często można dostrzec znaczne różnice w ilości. O ile dużej części panów mieści się spokojnie w jednej szafie, wraz z płaszczami i kurtkami, to kobietom taka liczba miejsca będzie zapewne starczała na letni komplet.

sport - panorama
Autor: ビッグアップジャパン
Źródło: http://www.flickr.com
obuwie - rzut
Autor: Chris
Źródło: http://www.flickr.com

Nie inaczej ma się z obuwiem, parę par męskich ma się nijak do czasami kilkudziesięciu, które mają kobiety. Tak duże różnice wynikają przede wszystkim z podejścia do noszenia butów. Panowie będą stawiać na wygodę i praktyczność, jeśli więc kupią solidne lacoste buty męskie, to bez problemów mogą w nich chodzić nawet kilka lat, do czasu kiedy się nie rozkleją. W męskiej modzie jeśli chodzi o buty to niedużo się zmienia, oczywiście bez przerwy pojawiają się nowe wzory i fasony, lecz standard od dawna jest jeden. Z tego też powodu też zakup dobrych, markowych butów męskich to parę sezonów spokoju.

Podnoszona tutaj problematyka jest według Ciebie użyteczna? Jeżeli tak, to wejdź do serwisu ściany przesuwne, który opisuje pokrewne tematy.

A jeżeli nawet coś się stanie, to jeśli obuwie faktycznie będzie porządne, to po oddaniu ich do szewca wrócą jak nowe i będą dalej służyły.

Całkowicie odmienni będzie wyglądała sytuacja przy paniach. Tu praktyczność i wygoda zejdą jednak na dalszy plan, chociaż oczywiście są dość ważne. A na miejscu pierwszym u większości wielbicielek butów pojawia się moda. A że ta bardzo szybko się zmienia, bo co sezon pojawiają się nowe kolekcje, niekiedy zupełnie inne niż rok wcześniej, to i butów w szafie przybywa. Rzecz jasna przybywa na każdą porę roku, bo zupełnie co innego ubiera się w lecie, a co innego na śnieżną zimę. Wiele pań lubi mieć co najmniej po jednej parze każdego popularnego rodzaju, więc w przypadku lata między innymi to będą klapki, sandały a także espadryle tommy hilfiger. Z kolei zimą z pewnością przydadzą się ciepłe kozaki, a na wypadek trudniejszych warunków pogodowych nieprzemakalne śniegowce.

Oczywiście to to nie są wszystkie popularne typy butów, jeszcze parę rodzajów z pewnością by się znalazło, więc teraz na pewno się będzie rozumiało, z czego biorą się tak wielkie ich ilości na półkach. Szkoda tylko, że kobiety w dużej ich części chodzą tylko przez chwilę, po potem stają się niemodne.